11/05/2013

RFW // Isabel Marant pour H&M / showroom






cardigan - Isabel Marant pour H&M

photos - Sandra


galimybė apžiūrėti naująją Isabel Marant for H&M kolekciją - vienas puikiausių dalykų nutikęs Rygoje. tuo labiau, jog radau rūbą, visiškai atitinkantį mane. 

an opportunity to take a look at the amazing Isabel Marant for H&M collection - that was one of the best things that happened in Riga. this cardigan is my favourite piece. fits me perfectly!

-I.VO-

11/04/2013

beauty breakfast









žinote kaip atrodo puikus antradienio rytas? atsikeli su šypsena, pabudusi nuo malonaus vėjelio pro atvirą langą, lėtai išgeri puodelį arbatos, apsirengi ir su šypsena veide eini  papusryčiauti kartu su keliomis tinklaraštininkėmis ir Bio Eco atstovėmis. besimėgaujant puikiu štrudeliu, pristatoma  australiškoji LaMav ir INIKA produktų linijos bei atsakomi visi rūpimi klausimai. o paskui tau lengvai nušveičiama oda ir padaromas puikus dieninis makiažas. ir dovanos. tobula. po tokių pusryčių nelieka nieko kito, tik šypsotis visą likusią dienos dalį. 

"BioEco" save pristato kaip ekologiškos kosmetikos namus, įsikūrusius Klaipėdos senamiestyje ir atveriančius savo duris visiems, kas domisi sveiku gyvenimo būdu bei sąmoningai renkasi/atsirenka produktus savo kūnui ir sielai. Merginos patikino, kad kiekvienas, užsukęs į jų namus (ne parduotuvę, namus), bus šiltai priimtas, gaus tinkamą konsultaciją ir išeis bent truputį laimingesnis.

net neabejoju. tuo labiau, kad BioEco parduodamai produkcijai tuščios pagyros nereikalingos. 
man pačiai itin gerą įspūdį paliko odos priežiūrai skirta australiškos kosmetikos linija LaMav. be losjono paakiams su valgomosios ybiškės ekstraktu turbūt sunkiai beišsiversiu. 
ir nors gyvenu įsitikinimu, jog geras miegas, subalansuota mityba ir pakankamas kiekis vandens yra daug svarbesni odai, nei kremai, losjonai, prausikliai ar šveitikliai, dauguma mūsų gyvename tokiu tempu, kai miegas tampa didesne prabanga nei prabangus kremas. tokiu atveju ekologiška kosmetika yra tinkamiausias pasirinkimas.

dekoratyvinė INIKA kosmetika patiko truputį mažiau. bet matyt tik dėl to, jog kasdien  aš pratusi neapsunkinti odos storu pudros sluoksniu. keli lašai lengvo makiažo pagrindo ir keli perbraukimai blakstienų tušu - dažniausiai nieko daugiau. INIKA man pasirodė truputį sunkesnė, BET veidas atrodė tobulai lygus ir toks laikėsi iki pat vakaro. kosmetika - 100% mineralinė, tad galbūt tai tik psichologija. už ir prieš, taip ir ne. pabandyti vis dėlto verta. 

AČIŪ BioEco, už puikius grožio ir gerų emocijų pusryčius!
būdami Klaipėdoje, būtinai užsukite į BioEco namus senamiestyje, perduokite linkėjimus nuo manęs. o toms ir tiems, kuriems pajūrys atrodo per toli siūlau apsilankyti elektroninėje parduotuvėje, arba BioSaloje vokiečių g. Vilniuje.


SKANIŲ JUMS PUSRYČIŲ
-I.VO-









11/03/2013

week ends




RFW / 1st day look // my seat in front row

Zofa boutique / Elina Dobele shoes // RFW / fav look / Narciss collection

Blank Blank studio // H&M showroom / Isabel Marant pour h&m




savaitė buvo nepakartojama!
ir, kol galvoje viskas truputį padrika, siūlau sneak peek'ą iš mano instagram paskyros.
labos nakties, saldžių sapnų, gražios ateinančios savaitės.

hello there! all this week went incredibly great. 
everything is still a little bit messy in my head, so I give you just  some instagram pics for now. 
and you - have a good sleep and make sure a very successful week is coming up.

-I.VO-