10/30/2013

too good to be true
photo - Toma


pozityvi kaip niekad, džiugios naujienos atakuoja viena po kitos! o ypač džiugus laukia šis savaitgalis. jau ryt ryte kartu su SQUARE merginomis iškeliaujame į Rygą, kur vyksta Rygos Mados Savaitė. Jau vien tai, kad važiuoju su savo brangiosiomis, praktiškai garantuoja sėkmę, tad laukite įspūdžių!

i'm so positive, everything around is almost perfect, it's too good to be true! this weekend is going to be especially special. tomorrow me and my SQUARE girls are heading to Riga, where Riga Fashion Week is being held. the fact that I'm going there with my lovely sweethearts guarantees the luck already. So, keep checking for impressions!


-I.VO-
10/27/2013

swinging in the rain

heels - unix, west - DIY, clutch - vintage, belt - vintage, shorts - 2nd hand

photos by Paulina. thank you dear!baltai juodų dryžių ir raudonų lūpų derinys visada buvo vienas mėgstamiausių. o jei jaučiu, kad noriu / reikia, net ir niūriausia diena ar stipriausias lietus nesustabdys manęs.

ši diena daug nuostabesnė, nei vakarykštė - mėgaukitės!


stripes and red lips is one of my favorite combinations. and if I am in the mood, nothing can stop me from wearing it. even pouring rain.

today is much more beautiful - enjoy!


-I.VO-
10/24/2013

pretending handy
kadangi parduotuvėse šiuo metu akies netraukia praktiškai niekas, nusprendžiau imti į rankas adatą ir siūlus. ir virbalus. mezgu, siuvu.. bandau įsivaizduoti, jog šįkart užteks kantrybės mezginį užbaigti. 
 o kol kas džiaugiuosi perlų juostele plaukuose.


since I can't find any clothes or accessories that attract me right now, I've decided to pretend being handy and to knit sth by myself. honestly, I hope that this time I'll have enough patience to finish what I've started. wish me luck.
and for now I'm happy with this DIY pearl ribbon in my hair.FOR THE BETTER DAY
-I.VO-
10/20/2013

inspiring personalities: Tasya Van ReeTalentas ar stilius - net nežinau, kurį rinkčiausi, jei kas paprašytų išskirti labiau patinkantį dalyką. Abiejų sąjunga ir yra Tasya van Ree - be galo stipri ir įkvepianti asmenybė. 

Dažnai pavargstu nuo vienodų, pedantiškai tvarkingų ir įsitempusių žmonių aplinkui - įtampos užtenka ir pačiai. Tokios asmenybės, kaip Tasya - retenybė, tačiau jos taip pat egzistuoja. O iš tiesų ne tik egzistuoja. Gyvena nuostabų, tikrą gyvenimą, moka džiaugtis tiek skausminga tamsa, tiek šviesiomis akimirkomis, nuoširdžiai šypsosi ir nuolat spinduliuoja laisvę. Pabuvus su tokiais žmonėmis nesunkiai reabilituojiesi nuo visko, kas slegia.

Tasya van Ree - puiki fotografė, gimusi Havajuose, tačiau šiuo metu gyvenanti Los Andžele. Pusiau ateivė, pusiau kaubojė, visada su skrybėle ir niekada nuobodi. 
Rekomenduoju apsilankyti jos svetainėje, bei instagram paskyroje - abi vertos dėmesio. Talent or style - I don't even know, what would I choose, if someone would ask me to. Both creates a perfect union and that is Tasya van Ree - a really strong and inspiring personality.

Very often I catch myself becoming tired of all those boring, super neat and super strained people around. I'm strained enough myself. People like Tasya are rare, but they do exist. And actually, they don't just exist. They live amazingly beautiful life, truly filled with all kind of feelings. Those people know how to enjoy darkness as well as light days. They smile honestly and always spread that feeling of freedom. After couple of hours with such personalities it's easy to get rid of all negative feelings.

Tasya van Ree is an artist and a great photographer, who was born in Hawaii and is based in Los Angeles right now. 
Half allien, half cowboy, always with a hat and never boring. 
My recomendation is to take a look at her portfolio and instagram as well - both are worth your time.STAY INSPIRED
-I.VO-


10/16/2013

nobody needs perfection


white cardigan - Asos, shoes - Primark, bag - De'žavu, denim - h&m, leather jacket - 2nd hand

photos  - Toma


kartais (nors šiaip jau ypač dažnai) viskas vyksta daug paprasčiau, kai negalvoji apie tobulą rezultatą, o tiesiog darai. ir tai galioja tiek gyvenimui, tiek spintai. šitas derinys - iš serijos: "apsirengiau ir išlėkiau į gatvę, nuotaikos fotografuotis nebuvo, bet Toma sakė reikia".

sometimes (i'd say very often, though), things turn out to be much better when you don't try too hard and don't think about how perfect it must be. this outfit can be called: "I dressed up rapidly and ran down the street. I wasn't in mood for taking pics, but Toma said I have to".MAKE YOURSELF A CUP OF GINGER TEA AND GO OUTSIDE, ENJOY THE SUNNY AUTUMN 
-I.VO-


10/14/2013

shopping night out
 pants - 2nd hand, bag - eii, jacket - vero moda, shirt - found in the attick

photo - Sandrašeštadienio vakarą mieste tikrai sutikau daugybę pamaivų, tikrai gerai praleidau laiką ir tikrai norėčiau tokių renginių dažniau!
pasirodo, jog, kol vasarojau UK, Vilniuje atsidarė ne viena jauki bei stilinga vieta. Išnaudojau mados ir apsipirkinėjimo naktį atradimams:
Butiq. lt atradau naują Body Talk kolekciją,
Julia Janus butike - šviesą, šilumą ir puikius didriestainius,
Decolte akis glostė nauja Ginger Tail papuošalų kolekcija,
Užupyje atradau Baltą Mišką, o jame daug grožio ir skanėstų,
Sqby Toma rado tobulą piniginę,
o Boho Chic arklių g. mane atrado nuostabūs kvepalai (tiesą sakant, truputį per daug jų), surinkę šūsnį komplimentų likusį vakarą, lydėję sapnuose ir maloniai pažadinę tik pabudus.


-I.VO-
10/13/2013

Robert Kalinkin, what statement?
 foto - Ieva Ukanytė / I.VO photography


Labas, ramusis sekmadieni. Praėjo jau trys dienos po Robert Kalinkin pavasario/vasaros kolekcijos pristatymo, o aplink vis dar sklando stori nepasitenkinimo debesys. Dar vakar ryte taip pat būčiau parašiusi kupiną neigiamų emocijų įrašą, kolekcija įspūdžio nepadarė, bet. Bet šiandiena - per daug šviesi, aš per daug gerai išsimiegojau ir fone per daug graži muzika. 
Tad, pagirsiu už skoningą makiažą, gražias vakarinių suknelių nugaras, kutus ant juodų kelnaičių ir Ginger Tail papuošalų pasirinkimą (!). Už ambicijas ir pastangas taip pat. 

Tik prašau, nusileisk keletu laipteliu arčiau mūsų ir apsižvalgyk. Ne tik Siemens arenoje galima surengti pristatymą, lėktuvai tikrai nereikalingi, jei idėja juos pakabinti yra praktiškai neperskaitoma ir, nors buvo geriau, nei praėjusiais metais, iki puikaus šou dar ilgas kelias, tad gal neprošal būtų truputį aprimti.
Bailūs šunys garsiai loja, taigi - mažiau rėksmingų reklamų ir daugiau drąsos, dėmesio idėjoms bei kolekcijos išpildymui.

Geriausi linkėjimai. Labai tikiuosi, kad kitąmet nesusitiksime Siemens arenoje. Visi bus laimingi ir mažesnėje erdvėje, jei tik kolekcija privers aiktelėti iš susižavėjimo. Make a statement - mados namų motto. So, Robert, darling, make it! Bet ne lėktuvais, o suknelėmis.


 apyrankė, verta visko. Ginger Tail!
 gražių detalių kolekcijoje, nors ir nedaug, bet buvo. ši ypač žavi. ginger tail papuošalai - taip pat.
suknelės - taip. batai.. pritrūko fantazijos?

šį derinį galėčiau pavadinti kolekcijos favoritu

 vienas iš nedaugelio rūbų, taip pat padaręs įspūdį. ir, ne tokia liūdna gaida užbaigęs kolekciją.
ir, mano pačios ketvirtadienio outfit'as. kukliai raudona.GRAŽAUS JUMS SEKMADIENIO
-I.VO-