3/06/2012

SBA

pavasaris pavasaris, lietuviai bloggeriai dosniai dalinasi meile vieni kitiems. Stylish Blog Awards palaikau iš tikro, kažkas mielo ir šilto, gal visai ir reikalinga. Nebepamenu, kada buvau prisijungusi blogger'yje, bet Ieva Ievutė iš IEVOS PIEVOS manęs nepamiršo ir turiup turiup (laimės žodžiai!) skyrė man apdovanojimą. Ta proga netgi prabilau lietuviškai ir rašau štai čia  po kelių ilgų mėnesių tylos.

pagal taisykles turiu parašyti 7 dalykus apie save ir nominuoti dar kelis blog'us. So, let's begin:

1// Mano įprastinis rytinis scenarijus: atsikeliu, pasižiūriu į veidrodį (liga turbūt), nusiprausiu po šaltu dušu, įsijungiu muziką, patogiai įsitaisau ant palangės arba lovos ir neskubėdama pusryčiauju (džiovinti ir švieži vaisiai, vanduo - always), pasitikrinu el. paštą, facebook'ą ir pan...
     Na, būna ir kitas variantas: viską darau daugmaž taip pat, tik labai labai skubu.
     Bet labai džiaugiuosi, kai galiu leisti sau neskubant mėgautis ankstyvu rytu - pats nuostabiausias laikas.

2// Gėlės, žvakės, smilkalai... Dievinu visus juos. Visiškai nepykčiau gavusi dovanų vanile ar cinamonu kvepiančią žvakę.

3// Turiu didelę nuostabią šeimą. Nuostabius tėvus, du nuostabius vyresnius brolius ir dvi nuostabias truputį jaunesnes sesutes. Visus labai myliu, dažnai pasiilgstu ir jaučiuosi labai laiminga užaugusi būtent tokioje šeimoje!

4// Neseniai delfi.lt laimėjau tokį konkursėlį, Mados Infekcijoje šiais metais būsiu visas tris dienas ir gaudysiu ten gražius ir įdomius visus. Pasipuoški, susitiksim, gal užkalbinsiu.

5// Dievinu maistą, skanų maistą, dėl to tikriausiai labai kentėsiu. Esu nepagydoma saldžiadantė, o dabar man tikriausiai kažkoks bandelių laikotarpis, nė dienos be bandelės. Ir tikrai nemanau, jog reiktų džiaugtis, kad 20m nuo mano bendrabučio pilies g. gale atsidarė kepyklėlė kepanti nuostabias bandeles su šokoladu, marcipanų kremu ir kepintais migdolais ant viršaus...

6// Dažnai stebiuosi gyvenimu ir kaip laiku ir vietoje viskas vyksta. Žmonės, kurių tau reikia atsiranda prieš akis, ir įvairūs dalykai atsitinka tada, kai to reikia. VIen dėl to myliu gyvenimą.

7// Labai mėgstu prisiminti savo vaikystę:
     2-jų metukų Ievutė: į klausimą 'kaip gyveni?' atsidusdama atsako 'du metai...'
     3-jų metukų Ievutė: paplūdimyje pabėga nuo tėvų
     4-ių metukų Ievutė: po savaitės lankymo pabėga iš darželio, darželio nebelanko, išmoksta skaityti ir  skusti bulves.
     5-ių metukų Ievutė: lanko 'Nykštukų mokyklėlę', kur jai žymiai labiau patinka, tampa geriausia metų mokine.
     6-ių metukų Ievutė: entuziazmas mokytis nesuvaldomas, taigi pradeda lankyti mokyklą.
     7-ių metukų Ievutė: namie stovintis pianinas netyla, tėvai nebeiškenčia keistų melodijų, pradeda lankyti muzikos mokyklą.
    vaikystė baigiasi?

Tai štai, kažkas apie mane.
Dabar turėčiau nominuoti dar kelis blog'us. Žinau, kad ne visi džiaugiasi šituo įsipareigojimu rašyti ir atsakinėti kažką, tai ir neįpareigoju jūsų :) Tiesiog dalinuosi tuo, kas man visai patinka ir visai patiktų net jei nebūtų lietuvio blog'as.

http://magical-m.blogspot.com/
http://kiberaiste.blogspot.com/
http://feedyourfashionanimal.blogspot.com/
http://www.ievospievos.eu/
http://vasare.wordpress.com/

atia atia kuriam laikui, manau ne tokiam ilgam